Kurumsal

İstanbul Yapı Grubu

İstanbul Yapı Grubu, sektöründe öncü firma olma hedefi ile 2017 yılında kuruldu. Kuruluşundan bu yana atmakta olduğu özgün ve yenilikçi adımlar ile içinde bulunduğu sektöre yepyeni bir soluk getiren İYG, kısa sürede önemli ve başarılı projelerini hayata geçirdi.

İYG, faaliyetlerine arsa geliştirme ve projelendirme alanlarında başladı. Ağırlıklı olarak Ataşehir bölgesinde yürüttüğü çalışmaları ile Ataşehir bölgesine değer katan, yatırımcılarına ise sürekli değer kazanan eşsiz projeler sunmaktadır.

IYG, dinamik, çözüm odaklı ve zamanının ötesinde, "iyi tasarım, iyi mimari, iyi yaşam" mottosuyla içinde bulunduğu bölgelerin değerini katbekat arttıran projelerine devam etmektedir. Sürekli yeni projeler geliştirerek kesintisiz ve hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren İYG, büyüme ve gelişme ivmesini günden güne artırarak sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır.

İYG, bünyesinde yer alan İstanbul Enerji Grubu (İEG), İstanbul Gayrimenkul Yatırım Grubu (İGYG), Kentsel Yönetim ve İYG Mimarlık şirketleri ile enerji, proje yönetimi ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz

İstanbul Yapı Grubu olarak; konut, ofis, ticari alanlar ve özelleştirilebilir ofis konseptleri konusunda değeri sürekli artan ve sürekliliği olan yeni projeler yaratarak sektörün standartlarına yön vermek.

Misyonumuz

İstanbul Yapı Grubu, arsa geliştirme ve projelendirme alanlarında güvenilirlik, dürüstlük ve hizmet değerlerine bağlı şekilde birçok başarılı projeyi hayata geçirmek.

Markalarımız

İnşaattan enerjiye, proje yönetiminden gayrimenkul ve yatırım sektörlerine faaliyet gösteren şirketlerimiz.

İYG Mimarlık

İYG Mimarlık

İYG Mimarlık, İEG, İYG ve İGYG’nin geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu projelerin tasarımları, mimari projeleri, uygulama projelerinin tasarlanması ve uygulaması konularında faaliyet göstermektedir. İYG Mimarlık’ın verdiği hizmetler arasında statik, mekanik, elektrik projeleri ve zemin etütleri hazırlamak, projeleri ruhsata hazır hale getirmek gibi hizmetler bulunmaktadır.

WEB SİTESİNİ ZİYARET ET

İstanbul Gayrimenkul Yatırım Grubu

İGYG İstanbul Gayrimenkul Yatırım Grubu, gayrimenkul alanında yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı yatırımcılara yönelik, ortaklık veya kısmi hisse paylaşım esasına göre yatırım yapma imkanı sunmak amacıyla kurulmuştur.

İstanbul Gayrimenkul Yatırım Grubu
İstanbul Enerji Grubu

İstanbul Enerji Grubu

Faaliyet gösterdiği sektörlerde değer yaratma misyonuyla hareket eden İstanbul Yapı Grubu, bünyesinde yer alan İstanbul Enerji Grubu’nu sürdürülebilirlik anlayışı ile geleceğe taşımak için enerji sektöründe kaliteli ürün ve hizmetler sunmakta ve yatırımlarına devam etmektedir.

İstanbul Yatırım & İnşaat

İYİ - İstanbul Yatırım & İnşaat, yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı yatırımcılara yönelik, arsa ve proje geliştirme ve inşa süreçlerinin yönetilmesi amacıyla kurulmuştur.

İstanbul Yatırım & İnşaat

Projelerimiz

OTTO ATAŞEHİR

OTTOMED